Силното представяне на Ферари продължава и утре двата болида на Скудерията ще бъдат един до друг на старта в Сочи!
Себастиан Фетел спечели квалификацията днес, като изпревари само с 0,059 съотборника си Кими Райконен. За последен път той стартира от полпозишън в Сингапур през 2015-а.
За първи път от 2008-а във Франция Черните кончета са на първа редица, а Мрецедес няма да има кола на нея за сефте след 31 поредни състезания, заради загуба на време в последния сектор.
Валетри Ботас остана на по-малко от една десета от Фетел, докато Люис Хамилтън ще започне едва четвърти, с повече от 4 десети зад първия. Разликите обаче не са големи, което обещава отново изключително интересна надпревара.
Даниел Рикардо с Ред Бул даде пето време, а до него ще бъде Фелипе Маса с Уилямс, който остави зад себе си Макс Верстапен. Нико Хюлкенберг с Рено и пилотите на Форс Индия Серхио Перес и Естебан Окон завършиха десетката.
В края на първата фаза Джолиън Палмър разби своето Рено, но ударът не бе чак толкова сериозен. Фернандо Алонсо с Макларън успя да преодолее първата сесия, но остана последен във втората и ще тръгне 15-и.







Забрани, поверия и традиции за празника на 14 май
Времето в четвъртък: Облачно и дъждовно с температури до 22 градуса
Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
До момента САЩ са похарчили $29 милиарда за войната срещу Иран
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Люк Рокхолд: Само Анкалаев може да спре Чимаев в полутежка категория
Мохамед Мокаев бързо си уреди нов двубой след отпадането от MVP MMA
Чисора планира реванш срещу Уайлдър
MVP дава повече свобода на бойците със спонсори по екипировката
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар17:37 | 29 апр 2017 г.
17:08 | 29 апр 2017 г.
Напиши коментар