От Пирели ще разследват проблемите с гумите на Ферари от вчерашното състезание на „Силвърстоун“.
Кими Райконен и Себастиан Фетел завършиха трети и седми, след като две обиколки преди края се движеха на второ и четвърто място.
Първо обаче една от предните гуми върху колата на финландеца се износи тотално, а малко след това и Фетел се оказа с проблем, този път заради спукана гума. И двамата минаха през бокса за смяна и това влоши резултатите им.
„Ние смятаме, че става дума за различен тим проблем, което обаче трябва да бъде доказано. При Кими гумата все още бе надута, така че ще видим кое е причинило износването. Себастиан пък имаше проблем с налягането. Правим проучване с отбора и на този етап не изключваме нищо“ заяви отговорникът на Пирели Марио Изола.
Мнозина обаче смятат, че агресивните настройки на Скудерията също да повлияли за случилото се и за това в момента Фетел да води само с точка пред Люис Хамилтън в битката за титлата.








Захарова се присмя на Стармър след оставката, прати го да коси трева в Русия
От общинския стол до златния медал: Николай Диков се завърна на пистата с титла
Разбиха мрежа за клониране на карти за гориво, двама са арестувани у нас ВИДЕО
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Коментари
Напиши коментар11:25 | 17 юли 2017 г.
Напиши коментар