Босът на Ферари Серджо Маркионе предупреди отново, че заплахата от страна на Скудерията да напусне Формула 1, изобщо не трябва да се подценява.
Италианците не са никак доволни от предложенията на „Либърти Медия“ за промяна в правилата от 2021-а година и големият шеф продължава да е категоричен, че възможността Черните кончета да са разделят с Ф1 е съвсем реална.
„Някои хора смятат, че нашата заплаха относно новите правила е блъф, но мога да ги уверя, че си играят с огъня“ заяви Маркионе по време на Коледната вечеря на Ферари с медиите.
„Ситуацията се промени сериозно от 2015-а година насам и вече щом сме заплашили, че ще направим нещо, ще го сторим. Новите договори с Ф1 вече дават много по-голяма свобода на отборите и нищо не ни пречи да обмислим създаването на алтернатива на Формула 1 по отношение на щоуто“ добави Маркионе.
„Има възможност да се направи подобен шампионат от 2021-а година. Вярно е, че аз предпочитам да я избегнем, ако е възможно, но не трябва да изключваме подобен вариант. Ако не можем да намерим компромис по отношение на това да показваме своята идентичност във всяко състезание, тогава ще трябва да си тръгнем“ каза още босът на Скудерията.







Унгария за кораба Kairos край Ахтопол: Спонсориран от Украйна тероризъм
"Пирати 3": Конфискуваха рекорден брой документи, стоки, наркотици и валута
Желязков: Демокрацията изисква да се чува и различното мнение
Забранени улици за паркиране по време на протеста в София довечера
Песков: Руските власти трябва да бъдат предпазливи на фона на заплахите на Киев
Росен Желязков апелира: Нека протестите да бъдат мирни
Костадинов: Най-доброто за България е кабинетът да падне още днес
"Коледните чудеса на България" е инициатива на 8 граждански организации
Citroen направи щур ван със спалня и киносалон
Хиляди употребявани коли загубиха важна функция
Сервиз, гуми, застраховка – как да планираме годишния авто бюджет?
Загряване на спирачките през зимата – мит или реалност
Дейна Уайт категоричен: Няма да видим Ронда Раузи срещу Кейти Тейлър
Волкановски обясни кога би трябвало да получи реванш с Топурия
Пълен боен състав за UFC on ESPN 73 на 13 декември в Лас Вегас
Марио Баутиста vs. Винисиус Оливейра в подготовка за основен мач на UFC
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Отбиване на бебето
София е домакин на кампанията „5 минути за здраве“ с безплатни изследвания чрез иновативни технологии
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар