Люис Хамилтън е на мнение, че все още е рано да се правят генерални изводи за съотношението на силите във Формула 1.
Британецът загуби неочаквано състезанието в Австралия, но повече специалисти са на мнение, че все пак Мерцедес има предимство пред останалите. Световният шампион обаче остава предпазлив.
„От опита който имам знам, че яснота ще има, когато минат първите 4 състезания. Сега е минало само едно, така че нямам идея. Предстои битка в Бахрейн, където всеки ще има трудности”.
„Ферари ще бъдат силни на правите, а и по традиция те са на ниво при горещо време. Макар че надпреварата ще се проведе вечер пак ще бъде много тежка заради гумите. Така че наистина нямам представа. Сигурен съм обаче, че разликите са малки” заяви Хамилтън, който вярва, че съотборникът му Ботас ще преодолее лошото начало на кампанията, след като се разби в квалификацията и остана едва 8-и в състезанието.
„Този път битката бе един срещу двама, така че не бе лесно. Убеден съм обаче, че Валтери полага сериозни усилия, за да се завърне в челото и да се намеси в борбата. Той ще се бори за победи и за нас е важно и двете ни коли да са в челото, тъй като конкуренцията е наистина сериозна” добави той.








Закуската и ракът: Как ежедневните навици могат да влияят на здравето
От Helpbook: Проблемът с бездомните кучета във Варна не е решен
6 китайски зодии затварят старите страници на 24 юни 2026 г.
Късна емисия
Полицаи, дегизирани като талисмани на Мондиала, арестуваха наркодилър (ВИДЕО)
Майка от Алабама кръсти новороденото си... Xfrgolszzzxy
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар10:05 | 31 мар 2018 г.
Напиши коментар