Ръководството на Ферари е предложило нов договор на Себастиан Фетел, но с 30 млн. евро по-малко на година от контракта за 2020. Очаквано Фетел е отказал да подпише новия контракт, пише Стандарт.
Четирикратният световен шампион във Формула 1 пристигна в италианския екип през 2015 година и изяви амбиции да тръгне по стъпките на идола си Михаел Шумахер, но така и не може да стигне до титлата, а Ферари привлече негов по-млад съотборник, но и конкурент в лицето на Шарл Льоклер от Монако.
От отбора все пак имат желание да задържат Фетел и през 2021 година, но при различни условия.
"Гадзета дело Спорт" твърди, че от "Черните кончета" предлагат договор за още един сезон срещу 12 милиона евро, което не отговаря на очакванията на пилота, заради което той е отхвърлил офертата.
Според различни източници Фетел иска договор за две години и не желае да съкращава толкова драстично заплатата си, която за 2020 година е 42 милиона евро.








3 растения, които никога да не садите в двора си
След новия състав на ЦИК: Накъде отива изборната реформа?
Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Калъм Търнър с признания за връзката с Дуа Липа
Полицаи от Германия, Полша и Румъния ще следят шофьорите по морето
Лукс без граници: Ерлинг Холанд с Hermes чанта за 45 000 долара
Джей Ло се притеснява от сцените с целувки
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:46 | 23 юни 2020 г.
Напиши коментар