Италианската преса не посрещна никак добре представянето на "Ферари" в Унгария, след което шефът на тима Матия Биното заяви, че цялата кола трябва да се преработва.
„Поредно унижение за "Ферари", отборът потъна още по-дълбоко, отколкото през 2019 г.– скоро в Маранело ще летят глави“, пише „Гадзета дело Спорт“.
„Тутоспорт“ допълва, че Скудерията е изпаднала във втората дивизия на Ф1, както и че в тима се очакват промени в ръководството, тъй като проблемите вече са твърде много. За размествания в мениджмънта и техническия отдел писа и „Кориере дела Сера“.
В същото време бившият президент на „черните кончета“ Лука ди Монтедземоло заяви, че в момента проблемите на Скудерията идват от организацията в самия екип, а не от пилотите, пише "Монитор".
„Биното е твърде самотен. Няма друг тим, организиран като "Ферари". Той е отговорен за всичко. По мое време имаше изграден екип с най-добрите хора в него. Там бяха Жан Тод, Рос Браун, Рори Бърни, Паоло Мартинели, Стефано Доменикали… Във Ф1 трябва да работиш като в международния футбол. Паспортът няма значение. За да победиш, трябва да намериш най-добрите хора. Пилотите не са виновни. Аз никога нямаше да освободя Себастиан Фетел толкова рано. Това натоварва Льоклер прекалено много, а е трудно да накараш Себастиан да развива колата при положение, че така или иначе си тръгва“, коментира Ди Монтедземоло пред Радио "Раи".
Той споменава също така, че е бил канен преди време от Бърни Екълстоун да оглави цялата Формула 1, но без за уточнява кога се е случило това.








Д-р Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия
Катастрофата край Ботевград: Един от пострадалите остава в тежко състояние, работниците са от пътноподдържаща фирма
Мащабен проект за над 3,5 млн. евро: Започва реконструкцията на паметника "Бузлуджа"
"Нашето родно" 2026: Шест града с фермерски изложения в подкрепа на семейните стопанства
Как българските книги стигат до световните издатели?
Пиян шофьор с 1,63 промила събори ограда в Берковица и избяга
2430 километра по границите на България с 45-годишен велосипед
40-годишен договор за водите на Арда е заплаха за България
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Бъдещата българска кола: Тествахме Ora 5, която от зимата ще се прави в Ловеч
Най-безшумните коли – дизели унижават електромобили
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Рами Киуан със сребърен медал от Световната купа в Китай
Роселин Бачевски грабна златото в Чехия
Дрикус дю Плеси се завръща срещу Камару Усман в главния мач на UFC Оклахома Сити
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар