Пилотът на Ферари Карлос Сайнц-младши даде най-бързото време във втората свободна тренировка преди Гран При на Сингапур във Формула 1. Времето на испанския пилот е 1:42.587 минути, изпреварвайки с 0.208 съотборника си Шарл Льоклер (Монако). Тренировката се проведе под прожекторите на Марина Бей, като доста от по-слабите отбори направиха експерименти в колите си.
Третото време във втората тренировка е на Джордж Ръсел от отбора на Мерцедес, който остана на 0.324 секунди. В топ 6 се наредиха още Макс Ферстапен (Нидерландия) на 0.339, Люис Хамилтън (Великобритания) с Мерцедес на 0.595 и Естебан Окон от отбора на Алпин на 0.825 секунди, пише БТА.
Льоклер се нареди веднага след своя съотборник, като изостана с малко повече от две десети. Пилотът от Монако пропусна около половината от 60-минутната сесия, докато Ферари извърши промени и проверки на колата си след първата тренировка. Пилотите и механиците установиха доста трудности в управлението, повлияни от проблеми със спирачките.
Водачът в генералното класиране Макс Ферстапен също беше ограничен от промените в настройките и късния финал с меки гуми. След като сутринта остана 2-и, сега се нареди едва четвърти - около три десети от времето на Сайнц, и между двата болида на Мерцедес.
Доста добре се представи Окон, след като остави зад себе си Валтери Ботас от Алфа Ромео и съотборника си Фернандо Алонсо.







Арганово масло: Течното злато за здрава и блестяща коса
Защо носът ни кърви - основни фактори и съвети за превенция
Десерт с райски ябълки, орехи и канела
Късна емисия
Памела Андерсън: Да си уверен без грим е въпрос на практика
Зони за дърводобив в Австралия са жизненоважен хабитат за коали
Меган, Хари и децата търсят тикви, подготвят се за Хелоуин
5 храни, които да избягвате при раздразнен стомах
Mercedes загатна по странен начин за новия Sprinter
7 дизелови автомобила, които работят лесно на газ
Колко често трябва да сменяте антифриза?
Ето още един претендент за най-готина полицейска кола в света
Осем германци са в Перник за съвместни борби
По-добре час по-рано, отколкото две минути по-късно: Усик трябва да спре с бокса
Кои са българските лъвове на арената на SENSHI 29?
Ислам Махачев за преминаването си в полусредна категория: „Сега мога да ям всичко, да се усмихвам и да тренирам“
Какво се променя след 40?
Mенопаузата може да повлияе на паметта и настроението
Част от вродения хипотиреоидизъм остава неразпознат от скрининга
Инфекциите на пикочните пътища и хигиената в кухнята са свързани?!
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар