Испанското крило на Лудогорец Даниел Абало обяви, че харесва повече Лео Меси пред Кристиано Роналдо.
В интервю за агенция „ЕФЕ” той естествено бе запитан за предпочитанията си към една от двете суперзвезди, като заяви: „Меси ми харесва повече и смятам, че моята игра прилича повече на неговата, отколкото на тази на Роналдо”.
Утре българският тим гостува на „Сантяго Бернабеу” в последния си мач от Шампионската лига и задачата му изглежда много трудна, след като Реал е в серия от 18 поредни победи, но Абало не се притеснява.
„Нашата цел е да покажем добра игра. Ще се опитаме да играем добър футбол, както винаги правим и ако можем да измъкнем нещо позитивно от мача би било отлично. Знаем обаче, че ще бъде много трудно. Надявам се, че ще мога да се разпиша, но със сигурност няма да е лесно”.
„В момента правя най-добрия сезон в кариерата си. Имам 9 гола и 9 асистенции и съм доволен. Получих шанс да играя в Шампионската лига, заради което избрах да дойда в Лудогорец и вкарах два гола, така че всичко върви много добре. През миналата кампания загубих титулярното си място, но пред тази успях да си върна позицията и съм щастлив, че се представям на високо ниво” добави бившият играч на Селта.
„В началото ми бе много трудно, а и като цяло извън футбола не можеш да правиш кой знае какви неща. Градът е малък и няма много забавления. През повечето време си стоя вкъщи и гледам филми” признава испанецът, който очаква възходът на Лудогорец да продължи.
„Клубът инвестира в стадиона си, за да може той да приема европейски мачове. Това е важна стъпка. Собственикът влага пари и във футболисти, атмосферата в съблекалнята е много добра, така че ако продължим по същия начин всичко ще бъде наред”.
„Договорът ми изтича в края на сезона, но не искам да зная нищо за бъдещето. Сега мисля само за мача на „Бернабеу”, тъй като на този стадион не се играе често, а там ще бъдат семейството и приятелите ми. Ще видим какво ще се случи. Сега просто искам да играя” сподели още Абало.








Жилищният пазар в Северна Гърция продължава да поскъпва
От детските уроци до сцената: Димитър Атанасов, Христо Младенов и Анима разказват за пътя си в музиката
Йотова поздрави Тръмп по случай 250 години от независимостта на САЩ
Експеримент на Bulgaria ON AIR: Как AI помага на водещите на "България сутрин"
2,6 по Рихтер е усетено в Разград тази нощ
Алтернативата на пластмасата е безвредна за здравето
Карадимов: 400% ръст на сигналите в КЗК за една година
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Гриша Ганчев заплаши Станка Златева със съд
Посрещнаха с хляб и сол медалистите ни в джудото
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар14:23 | 9 дек 2014 г.
01:24 | 9 дек 2014 г.
19:05 | 8 дек 2014 г.
18:43 | 8 дек 2014 г.
18:32 | 8 дек 2014 г.
14:32 | 8 дек 2014 г.
13:49 | 8 дек 2014 г.
13:40 | 8 дек 2014 г.
Напиши коментар