Локомотив София официално е аут от "В" група и ще продължи участието си в "А" окръжна.
Това стана факт, след като "железничарите" не се явиха за днешния мач с Миньор Перник, които бяха на стадиона, заедн със съдиите. По правилник на БФС, това означава, че славният "червено-черен" клуб ще бъде изхвърлен от третия в четвъртия ешелон.
Липсата на финансови средства и напрекъснатите скандали при новите собственици Касев и Льосков доведоха Локомотив до това положение. В сряда се очаква да стартира подготовката на новия отбор с шеф Иван Василев.








Трима души са открити мъртви в Угърчин
Филипински вярващи отбелязаха Свети Йоан Кръстител с кален ритуал (СНИМКИ)
Ескалация в Егейско море: Гърция отчете нарушения от турски самолети
Ким Чен Ун обяви мащабно превъоръжаване: Северна Корея ще строи по два бойни кораба годишно
Шампионът по гимнастика Еди Пенев разкрива, че е гей
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар