Президентът Борислав Михайлов и ръководството на БФС пожелаха успех на всички клубове и футболни дейци през новата 2019-а, пишат от централата на официалния си уебсайт.
"Президентът Борислав Михайлов и ръководството на БФС желаят успех на всички клубове и футболни дейци през новата 2019-а. Уверени сме, че изпращаме истински ползотворна година, с изключително конкурентна среда в професионалните дивизии, с неоспорим прогрес в резултатите и обществените нагласи спрямо националните отбори, с амбициозни проекти за бъдещето".
"Това обаче не означава, че БФС се задоволява с постигнатото, напротив - в тон с прогресивната политика и Визията за бъдещето, обявена след редовния конгрес през 2018-а, съюзът ще продължава да работи усърдно в полза на всички клубове и всички хора, участващи по някакъв начин в играта - като състезатели, така също треньори, съдии, любители, доброволци, фенове".
"Истински вярваме, че общите ни усилия ще допринесат за усъвършенстването на така или иначе атрактивния продукт, наречен български футбол. Още веднъж желаем спортно щастие и късмет през новата 2019-а!", пишат от БФС.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар00:11 | 4 яну 2019 г.
23:28 | 3 яну 2019 г.
22:44 | 3 яну 2019 г.
22:29 | 3 яну 2019 г.
21:54 | 3 яну 2019 г.
20:16 | 3 яну 2019 г.
19:56 | 3 яну 2019 г.
19:23 | 3 яну 2019 г.
19:16 | 3 яну 2019 г.
19:05 | 3 яну 2019 г.
Напиши коментар