Бруно Акрапович вече не е треньор на ЦСКА. Това обяви преди минути официалният сайт на клуба. Новият треньор на "армейците" е Любослав Пенев, който бе наставник на Царско село.
Ето официалното изявление на клуба:
"Армейци,
Любослав Пенев е новият старши-треньор на клуба. Легендата на червените заменя на поста досегашния наставник Бруно Акрапович. Рокадата е продиктувана от неудовлетворителното представяне на тима в битката за титлата и призовите места срещу преките конкуренти. От началото на пролетния полусезон ЦСКА лъкатуши в изявите си, а на самия терен обликът, качеството на игра и резултатите на отбора не са убедителни.
За новото си завръщане на “Армията” Любослав Пенев е бил убеден от главния мениджър на клуба Стойчо Стоилов. Тъй като в момента собствениците на клуба продължават да осигуряват коректно бюджета, но са се дистанцирали от оперативната власт и кадрова политика, именно Стоилов е инициирал промяната и поел отговорност, че Пенев е най-подходящият и правилен треньор да бъде начело на армейците.
В името и за благото на ЦСКА той е получил „картбланш“ да действа. При създалата се ситуация от „Царско село“ са уважили желанието на своя досегашен наставник. Още от утре Любослав Пенев започва работа с тима в подготовката му за първия сблъсък от полуфиналите за Купата на България срещу Лудогорец на 7-ми април."







Депутатите решиха да плащаме задължителна "такса водомер"
Църквата в Гърция създаде AI помощник за духовна подкрепа
България се оказа центърът на "черното тото" в тениса
Кино с мисия: ПромениКартинката и CineLibri вдъхновяват чрез силата на изкуството
Наградата "Сахаров" - за арестувани журналисти от Беларус и Грузия
Сливане за $4 млрд.: L’Oréal става собственик на Gucci, Balenciaga и Bottega Veneta
Защо стрелката за гориво често подлъгва водачите
Експерти посочиха кога ще спрем да шофираме сами
Капаните за средна скорост неусетно се удвоиха - вижте кои са новите
Този Mercedes 500 SL е на 43 години, но с едва 68 изминати километра
Джейк Пол: „Ще има огромен бонус за нокаут!“
Догодина пак е тук! Таканори Курибаяши с нов семинар в София
Умар Нурмагомедов: „Ще вляза в клетката, за да разрушам“
Амбициите за медали растат: Валери Тодоров също излиза на ринга
Повишават се случаите на 6 вида рак глобално
Жените с хиперактивност се диагностицират 5 години по-късно
Диета, антиоксиданти и качеството на сперматозоидите
Есен в чинията – храни, които подготвят имунитета за зимата
Коментари
Напиши коментар01:56 | 29 мар 2021 г.
01:32 | 29 мар 2021 г.
01:15 | 29 мар 2021 г.
00:37 | 29 мар 2021 г.
00:33 | 29 мар 2021 г.
00:19 | 29 мар 2021 г.
00:17 | 29 мар 2021 г.
00:04 | 29 мар 2021 г.
23:57 | 28 мар 2021 г.
23:52 | 28 мар 2021 г.
Напиши коментар