„Берое“ и ЦСКА 1948 завършиха при резултат 3:3 в мач от 30 кръг на първенството.

Гостите поведоха след точно изпълнена дузпа от Ивайло Чочев след намеса на ВАР в 36-та минута, а в 45-та минута Чочев бе отстранен от игра и ЦСКА 1948 остана с човек по-малко.

В 56-та минута гостите получиха втора дузпа, която бе реализирана от Георги Русев и резултатът бе удвоен.

Само минута по-късно Камбуров върна едно попадение и намали резултата с гол номер 151 в елита на България.

Отново Русев се разписа и покачи на 3:1 в полза на ЦСКА 1948, а само три минути след това Конте отново намали резултата.

Алиун Фал реализира в 83-та минута и изравни за 3:3. „Берое“ гостува на ЦСКА-София в последен мач за сезона. Двубоят е насрочен за 26 май от 20 ч.

„Берое“ – ЦСКА 1948 3:3

0:1 Ивайло Чочев 36′
0:2 Георги Русев 56′
1:2 Мартин Камбуров 58′
1:3 Георги Русев 67′
2:3 Ибрахима Конте 70′
3:3 Алиун Фал 83′

„Берое“: 12. Душан Перниш (к), 5. Теди Мезаг, 6. Александър Цветков, 17. Ибрахима Конте, 94. Илиян Стефанов (65′ – 73. Иван Минчев), 2. Джуниет Али (72′ – 18. Илиас Хасани, 9. Мартин Камбуров, 19. Александър Василев, 21. Кийлън Лебон (72′ – 23. Кукула), 11. Алиун Фал, 25. Георги Ангелов;

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, (к), 19. Георги Господинов (44′ – 5. Михаил Минков) , 3. Димитър Пиргов, 87. Симеон Петров, 24. Лазар Марин, 18. Ивайло Чочев, 88. Мартин Хайдаров (60′ – 8. Ивайло Климентов), 7. Марио Топузов (60′ – 90. Николай Ганчев), 20. Ангел Бастунов (76′ – 28. Емануил Личев), 11. Денислав Александров (76′ – 4. Ангел Лясков), 70. Георги Русев;