Ръководството на ПФК Славия благодари на Берое за оказаната от старозагорския клуб помощ след вчерашната среща между двата отобра в Стара Загора.
На излизане от града автобусът на белите се е повредил, а за прибирането им до София са спомогнали и хора от Берое.
"Благодарности за оказаната помощ след повредата на клубния автобус. Треньорското ръководство, футболистите и техническите лица от ПФК Славия изказват специални благодарности на ПФК Берое, Бул транс и Ушев транс за оказаната незабавно помощ след двубоя между "белите" и "зелените" от Първа лига във вторник, когато клубният ни автобус се повреди на излизане от Стара Загора", пишат от Славия на своя сайт.








План-сметката на държавата скара депутатите: Опозицията иска оттегляне на бюджета
Винетките поскъпват с 30% от август: Пътни такси в евро и спорове за качеството на асфалта
Горещ дебат в парламента: Ограничават кой може да номинира за ВСС
Цигарите поскъпват от август тази година, след това и от март догодина
Реаниматори обсъждат дали да прехвърлят пострадалата на АМ "Тракия" от Ямбол в Пловдив
МВнР: Няма пострадали българи при земетресенията във Венецуела
Седемнадесетгодишен младеж загина след сбиване в Атина
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
10 заболявания, които могат да повлияят на сексуалния живот
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Коментари
Напиши коментар13:26 | 24 апр 2024 г.
23:33 | 2 дек 2021 г.
03:00 | 2 дек 2021 г.
18:36 | 1 дек 2021 г.
17:53 | 1 дек 2021 г.
Напиши коментар