Отборите на ФК ЦСКА 1948 и Славия завършиха наравно 1:1 в мач от 19-ия кръг на българското футболно първенство.

Домакините могат да съжаляват повече за този резултат, защото играха с човек повече в повече от 2/3 от срещата, но така и не успяха да реализират повече от едно попадение във вратата на ветерана Георги Петков.

Иван Минчев даде аванс на "белите" в 17-ата минута след грешка в средата на терена и бърза контраатака. В 26-ата минута вратарят на гостите Светослав Вуцов беше изгонен с директен червен картон за нарушение срещу Георги Русев.

Стелиян Добрев изравни в 90-ата минута, след като засече центриране с глава центриране на Русев.

След този мач Славия пордължава да е на 5-о място във временното класиране на българския шампионат с 29 точки на сметката си, докато ЦСКА 1948 е 10-и с 19 точки в актива си до този момент.