Етър се издъни при гостуване си на Созопол. Мачът ог 27-ия кръг на Втора лига завърши 1:1. "Виолетовите" поведоха с гол на бившия защитник на Левски Георги Александров. Антонио Ласков изравни.

Етър e първи с 55 точки, на 3 пред втория Спартак Варна, който обаче е с 2 мача по-малко. По-късно днес "соколите" посрещат Добруджа. Созопол е 11-и с 34 т.

Тимът от Велико Търново започна отлично двубоя срещу Созопол и поведе още в 12-ата минута. Вратарят на домакините не се справи по най-добрия начин след пряк свободен удар, топката се върна в Георги Александров, който реализира на празна врата.

Созопол изравни в 45-ата минута. Антонио Ласков, който стреля, а вратарят Анатоли Господинов бе неубедителен си и позволи на топката да се озове в мрежата му. Ласков имаше добра възможност и в началото на втората част, но стреля в аут.

В 67-ата минута вратарят Росен Ангелов отрази удар на Даниел Младенов. Минута по-късно Кнежвич намери Дичев на втора греда, но той бе неточен. /БГНЕС