Собственикът на Ботев Пловдив Антон Зингаревич заяви, че очаква отборът да се завърне да играе мачовете си на стадион „Христо Ботев“ от втората половина на следващия сезон, т.е. в началото на 2023 година.
„През последната година има различни емоции. Трябва да кажа, че много от тях бяха положителни емоции. Наслаждавам се да съм собственик, но и наистина харесвам да управлявам този клуб.
Мисля, че откакто започнахме – от януари досега наблюдаваме добър прогрес едновременно на терена и извън него. Мисля, че най-важното, което направихме е, че изградихме определена култура и определено ниво на очакванията. Това, разбира се, създава доста напрежение върху всички замесени“, сподели Зингаревич в интервю за клубната телевизия.
„Ние сме тук да направим най-доброто за отбора и да постигнем добри неща“, добави той. „Завършихме редовния сезон трети, което разбрах, че не се е случвало от 20 години. Ясно мога да кажа, че най-големият прогрес е на терена. И трябва да благодаря на отбора и на треньорския щаб за това.“
„Ние усъвършенстваме нашия екип всеки трансферен прозорец, всеки ден, в който момчетата тренират на терена. Мисля, че се справяме много добре на терена. Също така прогресирахме доста като цялостна организация“, допълни собственикът на Ботев Пловдив.
„Колкото повече печелим, толкова по-голям шанс имаме за участие в Европа. В началото на сезона си поставихме за минимална цел топ 6. Това вече го постигнахме и почувствахме, че ще изгубим, ако не се борим за Европа.“
„Според договора очакваното време за завършването на стадион „Христо Ботев“ е в началото на следващата календарна година. Надявам се, че ще може да играем срещи от първенството на него, от втората половина на следващия сезон. Разбирам колко важно е това за феновете, то е също толкова важно и за клуба. Стадионът е като свещено място за феновете и за клуба“, каза още Зингаревич.







МВР засече десетки опасни шофьори след алкохол и наркотици
Ensana Aquahouse е първият хотел във Варна, включен в Michelin Guide
Падналият мотоделтапланер в Несебър е летял незаконно (ВИДЕО+СНИМКИ)
Обедна емисия
Проф. Овчаров: Огромен погребален комплекс излиза наяве край Перперикон
Путин спря кортежа си заради деца в Новосибирск пред... празна бензиностанция ВИДЕО
И Гюров нападна Радев: Истинският лидер не търси кого да обвини
BMW вече рециклира над 50% от старите автомобили
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Mazda 767B за близо 2 милиона долара пламна на „Лагуна Сека“
Вече се случва: петролен гигант смени бензиностанция със зарядни за ЕV
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Дейна Уайт не изключва създаването на женска BMF титла
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Къде да активираме „еЗдраве“ и да получим достъп до здравното си досие?
Въвеждат метод за наблюдение на поведението на новородените в две болници в София
Коментари
Напиши коментар11:44 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар