Ръководството на Левски е уведомило българския футболен съюз, че ще поиска отлагане на мача с Лудогорец, който е в неделя, съобщава dsport.
"Сините" ще направят това, но при условие, че елиминират Хамрун в третия предварителен кръг от Лигата на конференциите.
Причина за това решение е евентуалният плейоф, който очаква родния тим в Лигата на конференциите. Такъв мач би бил със статута на изключително важен заради финансовите постъпления от влизане в групите на турнира.
Лудогорец също играе в Европа и отложи последния си мач със Славия от родното първенство. Разградчани обаче ще имат повече дни почивка, тъй като играят във вторник, а Левски в четвъртък.








Джокович демонстрира завидни футболни умения, докато си почива от тениса
Десетки касетки с бира се разляха при инцидент край село Прилеп (+ВИДЕО)
Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
Нанков: Лично Шишков е подписал договорите за мантинелите и пътната поддръжка през 2023 г.
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофа край Мало Бучино
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар10:34 | 9 авг 2022 г.
10:08 | 9 авг 2022 г.
10:02 | 9 авг 2022 г.
09:55 | 9 авг 2022 г.
09:50 | 9 авг 2022 г.
Напиши коментар