В момента Наско работи основно по План А, но за успокоение на „синята“ общност има и готов План Б.
Това написа президентът на Българска федерация по художествена гимнастика Илиана Раева в личния си профил във Фейсбук след появилата си по-рано информация, че Управляващото дружество P.C. Консулт вчера е внесло предложение към Надзорния съвет на „сините“ за финансиране на клуба.
Ето какво написа Раева:
„Пийте вода от Извора
В момента Наско работи основно по План А, но за успокоение на “синята” общност има и готов План Б
Р.С. Консулт:
“Управляващото дружество Р.С. Консулт, което е със сключен договор за управление с ПФК „Левски“ и е част от групата компании Palms Bet, в която участва и генералният спонсор на клуба, внесе вчера предложение към Надзорния съвет за финансиране на клуба. Предложението се явява част от дългосрочната стратегия за развитието на „Левски“, която бе представена на мажоритарния собственик на клуба при сключването на Договора за управление още през 2021 г., а впоследствие бе комуникирана и по време на публични срещи.
Предложението визира емитиране на допълнителен пакет акции, с които да се финансира клуба за изплащане на задължения към НАП. От управляващото дружество обясниха, че това би дало възможност в кратки срокове да започне обслужване на стари, просрочени задължения към приходната агенция.
Емисията акции трябва да се одобри от Общото събрание на акционерите на ПФК „Левски“, което следва да се свика по установения ред, след което процедурата по емитирането може да започне в най-кратки срокове.
Още с встъпването си в управлението преди година Р.С. Консулт предложи дългосрочна стратегия за развитие на ПФК „Левски“. Стратегията включва привличане на стратегически инвеститор, както и още няколко варианта за финансиране, между които и имитирането на нова емисия акции“.








Фаталната катастрофа край Мездра: Шофьорът обичал високите скорости, момичето намерено върху дърво
Япония под вода: Бури носят проливни дъждове и наводнения в няколко района
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва
"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%
След 100 години: Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:54 | 22 ное 2022 г.
Напиши коментар