Станимир Стоилов вече и документално е уредил напускането си на Левски, съобщава "Мач Телеграф".
Мъри е разтрогнал договора си със "сините" по взаимно съгласие. Ако от Левски бяха решили да уволнят Стоилов, то клубът трябваше да плати 200 000 лева.
Както е известно, Стоилов напусна Левски, след като Наско Сираков реши да уволни изпълнителния директор Иво Ивков.
От клуба имаха становище, различно от това на Мъри и по други казуси, но бяха готови да отстъпят в името на оставането на треньора.








Магията на Еньовден: Слънцето, водата и билките придобиват лечебна сила
Москва не се отказва: Кремъл иска Беларус да се включи в бойните действия
Правителството ще обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Еньовден е: Денят на Св. Йоан Кръстител
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Иън Гари нападна Махачев: Бие се само веднъж годишно
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар15:37 | 23 апр 2024 г.
12:20 | 17 апр 2023 г.
17:46 | 15 апр 2023 г.
17:40 | 15 апр 2023 г.
16:12 | 15 апр 2023 г.
15:35 | 15 апр 2023 г.
15:22 | 15 апр 2023 г.
14:49 | 15 апр 2023 г.
14:34 | 15 апр 2023 г.
11:42 | 15 апр 2023 г.
Напиши коментар