Кремонезе и Асколи завършиха при резултат 2:2 в мач от шестия кръг в италианската Серия Б. Българският национал Валентин Антов пък изигра първи пълни 90 минути за новия си тим, след като през лятото бе преотстъпен в Кремонезе от Монца.

Масимо Кода изведе Кремонезе напред в резултата в 14-ата минута, но 11 минути по-късно Асколи достигна до равенството посредством Джакомо Мандзари.  Кода вкара нов гол за домакините и възстанови аванса на своя тим в 60-ата минута. Кремонезе обаче остана с човек по-малко на терена в 64-ата минута , когато Джакомо Куалята си изкара втори жълт и респективно червен картон. Това повлияния на събитията на терена, а Асколи открадна точката с гол в 88-ата минута на Пабло Родригес.

Кремонезе се намира на 11-о място във временното класиране в Серия Б с актив от 7 точки, докато Асколи е 14-и с 4 пункта в актива си.