Бившият капитан на националния отбор Стилиян Петров взе отношение по темата с преместването на мача на лъвовете с Унгария на 16 ноември на стадион „Христо Ботев“ в Пловдив, който ще се проведе пред празни трибуни.
„Примерно!
Безстопанствеността и безотговорното отношение към българския футбол и българските фенове, ще бъде преследвано и наказано!
Страхът от провал, е често срещан отговор сред нас, хората и е дълбоко вкоренен в нашата вродена човешка природа.
Един от факторите, допринасящ за страха от провал, е възприемането на провала като постоянно състояние. БФС, е в това състояние и мрачни постижения, от много дълги години. Така че, когато са изправени пред провал и всички казват на някого да се оттегли, това само засилва страха и безпокойството им.
В едно леко заключение – Господа отличници! Примерно, страхът от провал е сложна емоция – тя се повлиява от психологически и обществени фактори. Провалът на тези сладури, се разглежда като лично отражение на тяхната стойност и чест като ръководители. Това, нормално води до негативни последици, карайки хората да се страхуват от осъждане, отхвърляне и пропуснати възможности.
Пропуснати възможности, да работите ЗА българския футбол, Господа отличници! С взетото от вас решение – което се очакваше, но просто изчаквахме да покажете на българската общественост какво представлявате – сега вече, ще изпитате любовта на всички милеещи за футбола хора. Защото ние не сме зависими, давали обещания или играещи във вашите схеми. Ние търсим отговорност! Отговорност, когато националния отбор играе, стадионите да са пълни с фенове, милеещи да подкрепят Българи Юнаци!
Времето ви изтече! Подкрепям, всички законни действия на феновете, като правото на свободно изразяване чрез протест. Спортът е за феновете и без тях, всичко се обезмисля!“, написа Стилиян Петров.







Везенков и Милутинов донесоха успеха на "Олимпиакос" срещу "Апоел"
Честваме Деня на народните будители с празненства в цялата страна
Инфлацията в Гърция се понижава за трети пореден месец
Архангелова задушница е! Отдаваме почит към паметта на мъртвите
Топъл и слънчев ще е първият ден на ноември
Любовен хороскоп за ноември за всяка зодия
Новото Audi RS Q5 все още не е готово, но ABT вече направи едно
Легендарно ателие тунингова китайски модел, продаван и у нас
Само един чист ДВГ ще спори за Автомобил на годината в Европа
Хакери задигнаха ексклузивния Range Rover на Шакил О'Нийл
Всички бойци преминаха успешно претеглянето преди UFC Vegas 110
Йоел Ромеро ще се бие с Вагаб Вагабов в двубой на голи ръце на IBA Bare Knuckle
Снежана Граматикова завърши на пето място на Европейското по джудо
Джон Джоунс се моли на Дейна да го включи в галата в Белия дом
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Коментари
Напиши коментар18:01 | 24 апр 2024 г.
05:01 | 9 ное 2023 г.
15:31 | 8 ное 2023 г.
14:30 | 8 ное 2023 г.
13:08 | 8 ное 2023 г.
Напиши коментар