Футболният Берое официално се раздели с Бруно Шмуц и Гонсало Иса, съобщиха от клуба. Договорите на двамата играчи бяха прекратени по взаимно съгласие.
21-годишното венецуелско крило Бруно Шмуц бе привлечен при старозагорци през лятото от мексиканския УНАМ Пумас като свободен агент. Той записа участие в девет мача с екипа на Берое.
Аржентинецът Гонсало Иса пристигна в България в края на август от испанския Лорка Депортива. 20-годишният централен нападател така и не се появи в игра за отбора от Стара Загора.
"Берое благодари на Шмуц и Иса за съвместната работа и им желае успех занапред", написаха още от клуба.








Прогноза за следващите 10 дни: От 37-градусови горещини до летни бури и градушки
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Христо Гаджев положи клетва като депутат на мястото на Делян Добрев
Важното остава настрани - да се проследят парите по случая "Невзоров"
Черешарите готвят протести, изкупуват плодовете на смешни цени
30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо
Оливър Лангуа-Рос: Никой на SENSHI 32 Grand Prix не може да издържи на моите ритници
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Джош Хокит отново предизвика Сирил Ган със скандално послание
Иън Мачадо Гари подписа с агенцията на Еди Хърн
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар