Общински съвет Благоевград прие предложението на кмета на Общината Методи Байкушев да бъде издигната кандидатурата на Димитър Бербатов за председател на Българския футболен съюз. Това се случи на вчерашното редовно заседание на съвета.
"Освен че Димитър Бербатов е най-успешният представител на футболен Благоевград, според нас той е и най-подходящият кандидат, който да оглави футболната ни централа. Вярваме, че той е способен да даде началото на процесите, свързани с крайно наложителните реформи в най-популярния спорт у нас. Смятаме, че именно Бербатов е правилният избор и сме убедени, че той ще представлява и отстоява идеите и принципите на нашия клуб при вземането на важните решения за бъдещето на българския футбол", съобщават от клуба.








Юли 2026 носи силна трансформация за 3 зодии
18-годишен шофьор е в критично състояние след тежка катастрофа в Русе
"Сецесион - Музите на Душата": Пътуване през епохи и емоции на 28 юни в София
Кремъл: Само ядрените оръжия в момента ни защитават от световна война
Червен вандализъм на паметника на Гунди и Котков
Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри
КЗК разреши сделката в Левски, Сираков джироса акциите
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Коментари
Напиши коментар14:23 | 24 апр 2024 г.
17:02 | 24 фев 2024 г.
16:56 | 24 фев 2024 г.
16:56 | 24 фев 2024 г.
Напиши коментар