Треньорът на Локомотив София Красимир Балъков изрази мнението си след разгрома над Берое с 3:0 като гост, осигурил оцеляването на столичани в Първа лига.

"Дойдоха положенията и в най-подходящия момент вкарахме първия гол. В много правилно време реализирахме и второто попадение. Момчетата разбраха какво може да стане при 2:0, а с третия гол през второто полувреме затворихме мача.

Искам да похваля всички в този клуб. Собственикът Иван Василев е локомотивец. Поздравявам и феновете - тези, които ни подкрепят на стадиона, както и тези, които не идват. Призовавам за обединение в Локомотив София.

Поздравявам момчетата. Давам почивка на футболистите утре, след това ще се възстановим и последния мач ще го изиграем като всички други – с желание за победа. Етър, въпреки че изпадна, игра коректно и лоялно, аз съм от Велико Търново и ги поздравявам“, заяви Балъков.