„Мога да си тръгна точно днес! Под дъното сме. Срам ме е да гледам класирането. Привържениците не го заслужават. Не е лесно, но ако е лесно, нямаше да съм аз. Времето ще покаже кой става за ЦСКА и кой – не“, обяви треньорът на „червените“ Александър Томаш след загубата с 0:1 от Левски. След поражението в събота напрежението около специалиста става огромно, защото той води отбора вече близо 2 месеца, но не е подобрил и с йота играта на „червените“, при все, че му бяха докарани 6 скъпи нови играчи, дошли след неговата благословия.
Томаш загуби от Ботев Пд, от Септември Сф и от Левски, което накара много известни „армейски“ привърженици да критикуват усилено бившия наставник на Спартак Вн, а някои дори да му поискат оставката. Отборът игра неубедително срещу Берое и Черно море и победи с лекота единствено намиращия се в криза Локо Сф.
Ръководството на ЦСКА не се съмнява, че Александър Томаш и отборът ще покажат реакция още срещу Ботев Bp в четвъртък от 17:30 часа, като трите точки и добрата игра в този мач са повече от задължителни. Следващият двубой обаче е много по-важен – гостуване на Добруджа за Купата на България – единственият шанс за трофей на „армейците“ този сезон. Ако на 29 октомври (вторник) „червените“ се издънят, то ръководството ще започне да търси нов треньор, твърди „Мач Телеграф“.







Учени унищожиха Ковид и други вируси с помощта на ултразвукови импулси
ДПС предлага създаване на комисия за изясняване на случая "Петрохан"
Рецепта за сьомга с брюкселско зеле, лимон и горчица
3 зодии навлизат в най-късметлийския си период от 13 май 2026 г.
Добрите новини: Шестокласник върна загубена пенсия в Добрич
Двама германски войници от НАТО са били бити в Нидерландия
Археологическите разкопки на Хераклия Синтика стартираха отново
Тръмп със среднощна тирада: Публикува 50 пъти за три часа
Автопилотът носи на Tesla носи десетки милиони долари печалба
Край на ерата Saab: последните произведени автомобили се продават
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Василий Ломаченко се завръща
Хамзат Чимаев ще се бори с Дилън Данис на RAF 10
Забит Магомедшарипов обвини UFC за ранното си отказване
Пет българки стартират на европейското първенство за кадетки в Самоков
Имунотромбоза – как имунната защита води до запушване на микросъдовете?
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Коментари
Напиши коментар20:25 | 21 окт 2024 г.
17:50 | 21 окт 2024 г.
15:32 | 21 окт 2024 г.
15:10 | 21 окт 2024 г.
15:08 | 21 окт 2024 г.
14:43 | 21 окт 2024 г.
14:42 | 21 окт 2024 г.
14:41 | 21 окт 2024 г.
14:39 | 21 окт 2024 г.
14:26 | 21 окт 2024 г.
Напиши коментар