Тобиас Хайнц повече няма да играе и тренира с ЦСКА, пише „Тема Спорт“. Още преди седмица съобщихме, че норвежецът не попада в плановете на Александър Томаш, като той няма да бъде част от зимната подготовка на армейците. От Борисовата градина ще опитат да намерят клуб, където нисичкият техничар да бъде трансфериран в следващите седмици. Ако това не се случи, той ще бъде изваден от първия състав, докато не се намери решение за бъдещето му. По подобен начин през есента бяха изолирани Амос Юга и Брадли де Нойер. Хайнц има договор с ЦСКА до лятото на 2026 година.
Норвежецът не бе в групата на 31-кратните шампиони за последните няколко двубоя от годината, като официалната информация от клуба беше, че е контузен и се готви на облекчен режим. Истинската причина за отсъствието му обаче е различна. 26-годишният халф не успя да си възвърне формата, показвана през миналата година, когато бе ключова фигура в състава на Саша Илич, който остана на косъм от шампионската титла. Вече твърде дълго той е бледа сянка на себе си.
Припомняме, че с него гръмна и скандал, след като лидерът на организираните привърженици Иван Велчев разкри, че многократно е забелязван в заведения за хазартни игри в ранните часове на денонощието, видимо употребил алкохол. Именно проблемите с дисциплината са и една от основните причини за предстоящата раздяла, ако съдим от думите на спортния директор Филип Филипов отпреди няколко дни: „В ЦСКА няма да се търпят футболисти, които с поведението си уронват престижа на клуба. Имам предвид с поведение извън терена. Тези, които са недисциплинирани и нямат сериозно отношение към клуба, които не са отдадени напълно на ЦСКА, ще си ходят. Към такива ще бъдем безкомпромисни“.







Лятната ваканция не трябва да се превръща в сезон на опасни експерименти
Витилигото засяга кожата, стигмата - самочувствието
На път с деца: Задължителен списък за аптечката
Верижна катастрофа с няколко автомобила блокира АМ "Тракия"
След седем мача без победа ЦСКА надви Черно море
Докато президентството му се проваля, Доналд Тръмп е по-опасен от всякога
Лудогорец не успя да надвие Спартак Варна
Верижна катастрофа предизвика тапа на АМ "Тракия"
Mercedes трябва да връща пари на клиент заради батерия на EV
Хибридите убиха не само дизела, но и още един бизнес за милиарди
Как да подготвим автомобила си за есенните дъждове
Механик посочи най-надеждните марки в света
Гловър Тейшейра надви „Шогун“ Руа в боксов сблъсък
Кимия Ализаде се завърна с пето място на Световното първенство
Беринчик загуби от Ноукс и записа второ поредно поражение
Дейна Уайт нападна Еди Хърн: Никога не съм виждал някой да хленчи повече
Създадена е най-голямата карта на аутизма
Двойно кафе и кратка дрямка помагат за ободряване при шофиране за кратко
Имунните профили при шизофрения и разстройствата на настроението – различни
Първична аменорея – кога цикълът изобщо не идва?
Коментари
Напиши коментар17:37 | 18 дек 2024 г.
16:30 | 18 дек 2024 г.
11:18 | 18 дек 2024 г.
10:25 | 18 дек 2024 г.
09:33 | 18 дек 2024 г.
07:57 | 18 дек 2024 г.
Напиши коментар