Бразилският полузащитник Октавио Мантека е третото ново попълнение на Локомотив София, съобщиха от клуба.
Октавио носеше "червено-черната" фланелка през сезон 2021/2022 и сега се завръща в "Надежда" с договор за 2 години и половина след престой в ЦСКА 1948.
"Всички в клуба вярваме, че Октавио ще бъда ключова фигура за бъдещето на "Локомотив". Пожелаваме му здраве и още много щастливи моменти с "червено-черната" фланелка!", заявиха от клуба.
Октавио за последно игра в ЦСКА 1948. Той е вторият играч от отбора от Бистрица, който преминава в "Надежда", след Райън Бидунга.
"Железничарите", които заемат 13-ото място в първенството с 14 точки от 19 мача, по-рано през седмицата се разделиха с Диме Димов, Стефан Ламбезе и Стив Траоре, чиито договори бяха разтрогнати по взаимно съгласие.








Джокович демонстрира завидни футболни умения, докато си почива от тениса
Десетки касетки с бира се разляха при инцидент край село Прилеп (+ВИДЕО)
Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофа край Мало Бучино
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар