ЦСКА не се е отказал от привличането на грузинския национал Георги Цитаишвлили. „Червените“ са изпратили оферта на стойност 1,5 млн. евро на клуба, който държи правата му – Динамо Киев, а освен това самият футболист е изкушен с твърда заплата от 600 000 евро на година (50 000 евро или близо 100 000 лева на месец), плюс допълнителни бонуси, пише „Мач Телеграф“.
В момента 24-годишният Цитаишвили играе под наем в испанския втородивизионен Гранада, където обаче взима много по-малка заплата. Участникът на Евро 2024 с екипа на Грузия е бил наблюдаван от представители на ЦСКА в няколко мача, като наскоро треньорът на „червените“ Александър Томаш призна, че именно така занапред ще стават трансферите.
Агентът на крилото е потърсил повече информация за ЦСКА от Станимир Стоилов, като бившият треньор на Левски се е изказал много ласкаво за процесите в Борисовата градина.
Цитаишвили е роден в Израел, но от 2012 г. е част от школата на Динами Киев. Изиграва едва 19 мача за украинския гранд, а след това е отдаван под наем на Ворскла Полтава, Черноморец Одеса, Висла Краков, Лех Познан, Динамо Батуми и сега – Гранада. Той е бивш младежки национал на Украйна, но след това избира да представлява Грузия, като до момента има 23 мача и 1 гол за съперника ни в световните квалификации.







Пътни експерти: Участъкът от катастрофата на АМ "Хемус" е в отлично състояние
Фирмата превозвач след тежката катастрофа на "Хемус": Водачът никога не е бил лишаван от правоуправление
Централна прогноза
Градушката в Трявна - невиждана от половин век: "Колите са помлени"
Радев и кабинетът ще взимат спешни мерки срещу инфлацията
Рубио носи Nike Venezuela докато лети за Китай, сравниха го с Мадуро
Пеканов за Борисов и Пеевски: Имат възможности, да си организират сами защита
Какви са версиите за експлозията в Горна Оряховица?
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар19:36 | 31 дек 2024 г.
16:58 | 31 дек 2024 г.
15:19 | 31 дек 2024 г.
05:23 | 31 дек 2024 г.
22:41 | 30 дек 2024 г.
21:48 | 30 дек 2024 г.
21:18 | 30 дек 2024 г.
19:24 | 30 дек 2024 г.
19:04 | 30 дек 2024 г.
18:56 | 30 дек 2024 г.
Напиши коментар