Треньорът на ЦСКА Александър Томаш се срещна с представителите на медиите преди срещата-реванш от полуфиналите за Купата на България срещу Черно море. Двубоят е утре на стадион "Васил Левски", а първата среща на "Тича" завърши при резултат 0:0.
"Искам да пожелая здраве на всички. Нека опитаме да сме по-позитивни и да се усмихваме повече. Ние работим всеки ден, независимо какво е случва отвън. Неминуемо има напрежение, но ние сме в ЦСКА и трябва да се справим с това напрежение. Разбирам феновете. И аз да съм на тяхно място, може би ще бъде същото".
"Отдадем съм изцяло, работим с отбора. Утре имаме много важен мач и цялото ни внимание е насочено към него. Вярвам, че утре ще се види нашата работа. Няма как да не съм обнадежден и да не съм концентриран. Вярвам в тези момчета и работата, която вършим. Не мисля, че има загуба, която идва в точния момент. За нас беше неприятна."
"Тук е тънкият момент дали ще го използваме като допълнителна мотивация, или цялото обществено мнение ще се отрази на футболистите. Върху мен няма да се отрази, но се надявам да не се отрази върху играчите. Те осъзнават абсолютно всичко. Показваме много по-малко от това, което показваме в тренировъчния процес".
"Не бих влязъл в детайли какво виждам като прогрес в играта. Не трябва да говорим много, а да показваме нещата на терена. Отворен съм за всякакви критика и знам какви са фактите в момента. Наистина създаваме ситуации и вие го виждате. Може би в мача със Славия нямахме почти нищо. Не успяваме да реализираме създадените ситуации, но ако ги вкарахме, резултатът щеше да бъде 2:0 или 3:0."
"Утре е важно да победим с половин гол. ЦСКА е клуб, който не трябва да има план Б, а противникът да се съобразява с него. В гранд като ЦСКА трябва да има само план А. Вярвам в това нещо. Колко години работи Илиан Илиев в Черно море и колко футболисти се сменят? Аз винаги се настройвам за победа".
"Момчетата са отдадени и го виждам в тренировъчния процес. Аз съм човек, който носи самоотговорност и носи на критика. Изграждаме нещо и съм убеден, че това ще се случи. Имахме разговор с играчите и решихме, че на Великден ще работим с някои от играчите. Турнирен мач е и трябва да сме готови за всичко. Надявам се да решим всичко в редовното време".







Двама нови депутати от "Прогресивна България" положиха клетва
Измамите с пробега: Купуваме коли с до 70 000 км скрита история
Могат ли иранските подводници да застрашат ВМС на САЩ?
В "България сутрин" на 16 май от 09:30 часа: Най-модерният грим за баловете тази година
Задържаха двама, откраднали 500 евро от румънец
Млада жена на тротинетка е блъсната на пешеходна пътека в Пловдив
DARA ще пее под №12 на финала на "Евровизия" утре
Летището в Хелзинки спря работа за три часа поради заплаха от дронове
Какви слабости крие Toyota RAV4 (XA40)
Euro NCAP алармира за опасен дефект в популярен китайски модел
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Mercedes вкарва над 144 000 автомобила в сервизите заради гаснещи табла
Нов дом за бъдещи шампиони по борба отвори врати в Етрополе
Петима български борци стартират днес на европейското за кадети в Самоков
Джай Опетая ще се бие за титлата на WBC това лято
Ронда Рoузи: "Настроена съм единствено за победа!"
Лазаркиня или миризливо еньовче — ароматният горски лечител
Инфекции на пикочните пътища при жени
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Коментари
Напиши коментар02:05 | 22 апр 2025 г.
21:26 | 21 апр 2025 г.
19:43 | 21 апр 2025 г.
19:43 | 21 апр 2025 г.
16:28 | 21 апр 2025 г.
16:04 | 21 апр 2025 г.
15:42 | 21 апр 2025 г.
15:32 | 21 апр 2025 г.
15:10 | 21 апр 2025 г.
15:01 | 21 апр 2025 г.
Напиши коментар