Треньорът на ЦСКА Александър Томаш изрази голямото си задоволство, след като "армейците" се класираха на финал за Купата, а той успя да се спаси от уволнение.
"Двата отбора имаха коренно различни планове. Искам да похваля отбора си. Бяхме по-добри и в двата мача, създадохме повече ситуации. Радвам се за футболистите. Резултатът и играта говорят много. Това, което ни липсваше досега, бе резултатът".
"Това, което е във футболната общественост, не влиза вътре в отбора. Няма как резултатът да не дойде. Искам да похваля футболистите си, защото обстановката, в която работят, не е лесна".
"Всеки един треньор, когато подпише с ЦСКА, трябва да е наясно къде е. Аз съм наясно от първия ден. За мен не е проблем".
"Доволен съм от всеки един футболист. Може да влезете в съблекалнята и да видите какво семейство сме. Във финала само ЦСКА може да спре ЦСКА", каза Томаш.








3 растения, които никога да не садите в двора си
След новия състав на ЦИК: Накъде отива изборната реформа?
Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Лукс без граници: Ерлинг Холанд с Hermes чанта за 45 000 долара
Джей Ло се притеснява от сцените с целувки
Как да напуснете работа с достойнство
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар14:07 | 23 апр 2025 г.
13:19 | 23 апр 2025 г.
22:04 | 22 апр 2025 г.
22:03 | 22 апр 2025 г.
21:50 | 22 апр 2025 г.
21:46 | 22 апр 2025 г.
Напиши коментар