На „Герена“ не гледат само към Бразилия за селекцията си. Напротив, „сините“ отново ще опитат да измъкнат всичко най-добро у нас, до което могат да стигнат. Според запознати, шефовете на Левски от доста време насам следят изкъсо ситуацията в Ботев Пд и са хвърлили въдиците около няколко от звездите на „канарчетата“, пише „Мач Телеграф“. Става въпрос предимно за легионери на „жълто-черните“. И Акере, и Укаки са интересни футболисти, а това важи и за Балоянис. Особено, след като се очаква, че Левски ще се раздели с част от настоящите си играчи, след като има сериозен интерес към Майкон и др.
Единственият проблем е, че към „канарчетата“ протягат ръце и други отбори у нас. Най-вече ЦСКА. А от „Герена“ трудно ще може да бъдат конкуренция на „червените“ откъм заплати. Иначе голяма част от легионерите на „Старика“ вземат доста скромни за клуб като Ботев заплати. Става въпрос най-вече за тези футболисти, които са дошли от Африка.
„Сините“ обаче искат да си осигурят предимство като първи демонстрират сериозен интерес към набелязаните цели. И ще бъде успех дори да вземат един от тях. Разбира се, за да излязат сметките на „сините“ точни, то кризата под тепетата трябва да продължи да се влошава. Както е известно, там има сериозно забавяне на заплати и едва ли нещата ще се оправят, дори и да дойде сериозен инвеститор на мястото на Антон Зингаревич.
„Сините“ също така следят под лупа и ситуацията в друг проблемен тим от Първа лига – Спартак Варна. Още през есента се заговори, че в Левски може да се върне Антонио Вугов, а освен това интерес представлява и Бернардо Коуто.







ЕЦТП: Докога МВР ще изкривява статистиката за загиналите на пътя?
Без контрол и етикети: Иззеха огромно количество храна в Хасково
Kaizen Gaming обедини 237 доброволци за участие в екологични и обществени инициативи
МВР обясни защо не работи картата за катастрофите в страната
Проверяват Агенцията по вписванията по сигнал за изчезнали нотариални актове
МРРБ: В платформата roads.mrrb.bg заданията ще са без лични данни
Радев: Държавата няма да се меси на пазара, но без регулации се превръща в джунгла
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Обслужване на AMG One с пробег 185 км излезе колкото нов SUV
Subaru отива на съд заради фабричен дефект
Революция в прегледите - ЕС взима мерки срещу старите автомобили
Християн Георгиев гарантира нов медал за България на Европейското по олимпийско таекуондо
Джудото получи квота за Младежките олимпийски игри в Дакар
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Магнезиев бисглицинат - сравнение с други форми на магнезий: Кой е подходящият избор?
Онкохирургът д-р Ваня Митова беше удостоена с отличието „Знакова личност"
Проф. Иван Дечев: Еректилната дисфункция може да бъде първият сигнал за сърдечно-съдови заболявания
5 тихи симптома в краката, които никога не бива да игнорирате
Коментари
Напиши коментар10:15 | 23 апр 2025 г.
10:12 | 23 апр 2025 г.
10:02 | 23 апр 2025 г.
08:15 | 23 апр 2025 г.
08:04 | 23 апр 2025 г.
Напиши коментар