Бившият македонски национал Дарко Тасевски бе един от по-младите в състава на легендите на македонския футбол, който изигра благотворителен мач срещу златното българско поколение от Мондиал 1994. Двубоят във Варна бе с цел набиране на средства за семействата на пострадалите при пожара в Кочани, а Македония спечели с 3:2, като победният гол отбеляза именно Тасевски.
Настоящият член на треньорския щаб на Левски подчерта след срещата, че би искал и в бъдеще да има подобно събиране, но не и по такъв повод.
"Не сме се събрали по хубав повод, но благодаря на фондацията за организацията. Това беше страхотно шоу, интересен мач, за мен беше голяма чест да съм сред такива звезди, хубаво е да видиш толкова големи имена на едно място, но не и по такъв", коментира Тасевски.
"За нас пожарът беше голяма трагедия, загинаха много хора. Надявам се, че няма да има нужда да организираме състезания по този повод навсякъде по света“, каза още бившият национал, който след края на кариерата си живее и работи в България.








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар