Помощник-треньорът на Хебър Иван Танчовски каза след мача с ЦСКА 1948, че до края на сезона тимът от Пазарджик ще играе за своята чест и ще се опита да изпадне с високо вдигната глава.
"Гробарите" завършиха 0:0 при гостуването си на "червените" в мач от 33-тия кръг на Първа лига и четири кръга преди края загубиха и теоретични шансове за оставане в елита.
"Резултатът от днешния мач е реален. Говорих с Илия (Русинов), който имаше най-чистата ситуация. Той ми каза, че е много уморен и че при други обстоятелства е щял да я вкара", каза Танчовски, който бе край страничната линия заради наказание на старши треньора Велислав Вуцов.
"Най-важно е достойнството на всеки един от нас. Трябва да изпаднем с високо вдигнати глави, както каза и Вили Вуцов. Ние с ръководството имаме уговорка до края на сезона. След това ще видим какво ще се случи. С Вили Вуцов работя от много време и работя много лесно. Той е човек, който държи на честните и откровени отношения. Преди мача получих неговата подкрепа. Футболистите изпълниха до някаква част неговите изисквания", каза още Танчовски.