Слага ли наистина край на кариерата си Ертан Томбак? Този въпрос се питаха вчера белите, след като стана ясно, че десният бек е напуснал стадиона в „Овча купел“ под претекст, че спира с футбола. 26-годишният бранител вече използва веднъж това алиби, за да подпише с друг клуб и той бе именно Славия, когато напусна Черно море през есента на 2018 г. Тогава Томбак обяви, че приключва с варненци, за да започне висше образование.
Сега той е заявил пред столичани, че си тръгва, защото ще окачи бутонките. Според проверка на „Тема Спорт“ това всъщност не е точно така.
Ертан Томбак започна подготовка със Славия и бе на лагера в Банско. Той дори игра в някои от контролите и преди няколко дни е обявил, че си тръгва. Бранителят не бе подновил своя договор, а босът Венци Стефанов заяви, че няма да кара никой насила да остава.
Ябълката на раздора всъщност се е оказал предстоящ трансфер на национала в чужбина. Според запознати Томбак си реди трансфер в Полша, който обаче не е искал да минава през белите и агенти, които те са му препоръчали.
А какво всъщност ще се случи с десния бек, предстои да разберем…
На стадион „Александър Шаламанов“ пък очакват до дни нов защитник. Става въпрос за национала на Коморските острови Карим Атумани. Той изкара проби при белите и бе одобрен да подпише. Това обаче не се случи. Славия взе Лазар Марин, защото в прегледите на Атумани първоначално е имало нещо смущаващо. След напускането на Томбак обаче белите са решили да привикат 24-годишния юноша на Монпелие и Дижон.







Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Десетте най-малко посещавани държави в света
Експерти изследват слънчевото магнитно поле с помощта на AI
Доц. Николай Димитров: Българинът е песимист по природа
9 храни против деменция
Нумерологична прогноза за 15 – 21 декември
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар