Офанзивният халф Джавад Ел Джемили се сбогува с Левски в социалните мрежи, след като бе продаден на катарския Ал Шахания. Испанецът с марокански корени благодари на феновете, но заяви, че не всички са действали със „същата честност“ като него.
Ел Джемили хвърли обвинения, че хора „от властта са избрали да разпространяват дезинформация, за да защитят собствените си интереси“.
Ето какво написа Джавад Ел Джемили:
„Горд съм, че носих цветовете на най-великия клуб в България – Левски.
Когато пристигнах, дойдох със смирение, надежда и твърда решимост да дам всичко за тази емблема. Дойдох да работя, да се развивам, да се състезавам и да предложа най-доброто от себе си. От първата тренировка до последната минута на терена, винаги съм се държал като професионалист. Винаги.
Срещнах фенска маса, различна от всички останали. Вие сте душата на този клуб. Вашата непреклонна подкрепа, страстта ви на всеки мач и онзи уникален дух, който изпълва всеки ъгъл на София… това остава с вас. Благодаря ви, че ми дадохте толкова много.
За съжаление, не всички са действали със същата честност. Напоследък за мен бяха казани много неверни неща. Думи бяха изопачени, ситуации – измислени, и бяха направени опити да се очерни името ми с лъжи. Болезнено е да видя как някои, от позицията на властта, избират да разпространяват омраза и дезинформация, за да отвлекат вниманието и да защитят собствените си интереси.
Но аз си тръгвам без огорчение. Тръгвам си със спокойствие. Защото знам кой съм, знам как съм се държал и знам какво съм дал. Онези, които споделяха съблекалнята с мен, служителите на клуба, които ме виждаха всеки ден, и мнозина от вас – истинските привърженици – също го знаят.
Ще запазя доброто: головете, победите, моментите на борба, сълзите и радостите, които споделихме. Това, което се случи извън терена, никога няма да заличи гордостта, която изпитвам, че бях част от Левски.
Не ми е нужно да се оправдавам пред онези, които избраха лъжите. Моята истина е във всяка минута, в която носих тази фланелка.
Само Левски. Завинаги.“







Проф. Аргирова: Няма риск от епидемия от хантавирус
Инцидент в германски завод отне живота на работник, 30 души са пострадали
Абровски: Цените бяха изпуснати много преди еврото
Поискаха задържане под стража за четиримата имотни измамници
Тайван поиска САЩ да продължат да му доставят оръжия
Русия съди легендарната Елена Исинбаева за... 80 евро
Най-продаваната кола в историята празнува 60-годишен юбилей
Защо класическите Citroen-и нямат стандартен педал за спирачка
Ето я най-новата марка на BMW
Новият VW ID. Polo GTI - над 220 к.с. и 420 км пробег
Хърн: Фюри–Джошуа пропада при загуба в подгряващите мачове
Викторио Илиев и Златислава Чуканова ще се бият днес за финал в Сърбия
Рами Киуан смаза от бой поляк
Еди Хърн очаква Уордли да поиска реванш с Дюбоа
Как да разпознаем симптомите на артериалната хипертония?
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Коментари
Напиши коментар18:18 | 16 юли 2025 г.
16:08 | 16 юли 2025 г.
11:55 | 16 юли 2025 г.
11:24 | 16 юли 2025 г.
11:00 | 16 юли 2025 г.
10:45 | 16 юли 2025 г.
10:14 | 16 юли 2025 г.
09:08 | 16 юли 2025 г.
09:08 | 16 юли 2025 г.
09:06 | 16 юли 2025 г.
Напиши коментар