Треньорът на Ботев Враца Христо Янев бе видимо доволен от равенството 1:1 срещу ЦСКА. Янев направи и доста любопитно изказване за бъдещето си. Както е известно, именно той е гласен за нов треньор на ЦСКА.
"Доволен съм, че проявихме характер, не се пречупиха след гола на ЦСКА. Поздравявам цялата съблекалня. След 60-ата минута ЦСКА се поумори, дотогава те имаха инициативата. Хората, които се появиха през второто полувреме дадоха нова енергия, нов облик, за да вземем точка, която можеше да бъде и повече в края на мача.
ЦСКА ни изненада с начина си на игра, трябва да призная, очаквахме друго, но момчетата успяха да реагират по отличен начин. Бях болезнено честен с отбора в дните преди мача, всички сме част от Ботев Враца в момента, ясно е, че аз съм Христо Янев за футболна България благодарение на ЦСКА.
Времето ще покаже, готов съм да дам своя опит на ЦСКА, но ако има нещо, което да се случи, трябва да излезе не от мен, близкото бъдеще ще покаже какво ще се случи. Ботев държеше да бъда тук и да покажа на какво съм способен. Първо, горд съм от представянето на отбора, успяхме да променим целия облик, това отне година-година и половина, да селектирам определени футболисти.
Не ми е приятно да коментирам ситуация, от която съм напълно далеч. За всички е ясно, че ЦСКА трябва да изглежда по-различен начин. Най-малкото хората на терена трябва да отговарят на енергията по трибуните, ЦСКА е начин на живот. Най-голямата победа за мен е, че стадионът беше почти пълен. Значи нашата робата се цени и трудът ни означава нещо. Радвам се, когато хората подкрепят трибуните, хората обичат клуба и отбора", каза Христо Янев.







Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Сателити откриха 260 гигантски номадски гробници в пустинята на Судан
Земята е под влияние на силна магнитна буря до петък
Потънал край Испания руски кораб е превозвал части за ядрени реактори?
Предстоят най-скъпите летни екскурзии
Спирова и Денисиньо ще се борят за 50 000 евро в Hell’s Kitchen
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар23:37 | 22 сеп 2025 г.
23:34 | 22 сеп 2025 г.
23:06 | 22 сеп 2025 г.
Напиши коментар