Изненадваща раздяла в Локомотив София. Директорът на Детско-юношеската школа на столичани Ратко Достанич изненадващо напусна клуба, съобщи страницата на "червено-черните" във Фейсбук. Посочва, че сърбинът вчера е изразил желание да си тръгне и това е прието с изненада и разочарование в клуба от столичния квартал "Надежда".
"Ръководството на Локомотив (София) съобщава, че Ратко Достанич от утре няма да е част от клуба. Вчера сърбинът изрази това свое желание на среща лично с президента Веселин Стоянов. За всички в Локомотив новината дойде като огромен шок, а причините за напускането на Достанич бяха приети като голямо разочарование от човек, зад когото целият клуб застана твърдо, подкрепи го и му осигури изпълнението на всяко поставено условие. От колегиалност няма да ги споделим, но скоро “червено-черната” общност ще разбере повече.
Макар новината да е внезапна и готово решение все още да няма, школата остава приоритет за клуба и ще се търси възможно най-правилният ход за нейното развитие.
Ръководството на Локомотив (София) пожелава на Ратко Достанич здраве занапред", се казва в съобщението на клуба.
Според неофициални информации Ратко Достанич ще заеме треньорския пост в Славия, който днес бе овакантен след напускането на Златомир Загорчич. Очаква се Достанич да бъде назначен начело на "белите" в понеделник и да започне третия си престой в клуба от "Овча Купел".








Черна седмица по пътищата ни: Шофьор загина при катастрофа в Харманлийско
Тежка катастрофа на пътя Кюстендил - Дупница: Камион помете три автомобила
Жена загина след падане в необезопасена шахта в Пловдивско
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Ивет Бианки: Детето чудо на българската мода
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар