Локомотив София обяви, че Александър Георгиев, досегашен главен мениджър на школата, ще е старши треньор на отбора до края на сезона,след раздялата със Станислав Генчев.
Костадин Велков, Владимир Манолков, Васил Цветков и Емил Енчев съставляват щаба на Георгиев до края на кампанията.
„Александър Георгиев застава начело на “Локомотив” до края на сезона!
Главният мениджър на ДЮШ Александър Георгиев ще води първия отбор в последните шест мача от настоящото първенство.
В щаба му влизат Костадин Велков като помощник-треньор, Владимир Манолков – треньор на вратарите, Васил Цветков – кондиционен треньор и Емил Енчев – анализатор.
Ръководството на “Локомотив” им пожелава успех!“, написаха от Локо Сф.








За първи път у нас: "Сандокан и отмъщението на Яниш" излезе на български език
Младежкият активизъм срещу клишетата: Кой казва, че младите не гласуват?
Не пипайте мазута по плажа!: Токсичен е и има рисковете за здравето и екосистемата
Рецепта за гръцки пилешки шишчета с дзадзики
По-високи сметки или по-добър избор? Какво ни очаква на свободния пазар на ток
Приземиха няколко Airbus A380, имали пукнатини в крилете
Левски подписа с испанския защитник Алекс Сентейес
Гюров с истории от властта: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Коментари
Напиши коментар20:50 | 30 апр 2026 г.
Напиши коментар