Изказвания сред мача от 32-ия кръг в Първа лига между Септември София и Монтана (1:1):

Атанас Атанасов (треньор на Монтана):

"Имахме достатъчно положения. Заслужавахме да победим на фона на играта, но показахме стари слабости. Вкарахме гол, но след получаване на такъв. Продължаваме да играем и да се борим за оставане в групата. Не са се изчерпали шансовете ни.

С работа трябва да неутрализираме ситуацията. Хората, които трябва да решават мачовете, са длъжни да вдигнат увереността си. Имахме добри атаки в дясната зона, но не успяхме да стигнем до отбелязване на повече голове."