Берое получи втора трансферна забрана от ФИФА заради неизплатени задължения към бивши футболисти. Новата санкция е от 30 април, показва регистърът на централата, където фигурира и Монтана с наказание от 29 април.
Старозагорци вече имат още една действаща забрана от 20 март. И двете санкции са за три трансферни прозореца и могат да бъдат отменени при изплащане на дълговете, пише „Тема Спорт“.
Натрупаните наказания, както и задълженията от близо 10 милиона евро, поставят под сериозен въпрос лиценза на клуба за следващия сезон. Появиха се и информации за забавени заплати към играчите.
В списъка на ФИФА са още Верея с три санкции и Ловеч с една.








Мъж изгоря в колата си, запалила се в движение на пътя Батак - Доспат
ООН: Над 2300 убити и близо 100 отвлечени в Хаити от началото на 2026 г.
Настояват за по-тежка присъда за Джунейт Дюлгеров, убил семейство с ТИР край Пловдив
Джунейд се разкая пред съда за отнетия живот на семейство Пушкови
В кадър: ДПС се събра, подава ли оставка Пеевски?
Ударът на МВР по "Калашниците"
Образование под въпрос: Искаме висше образование, нямаме мотивация
Създателите на Alpina показаха втория си модел
Надеждността не е само японска - тези автомобили ще изминат над 500 000 км
Германското трио капитулира и изтегля хибридите си от Китай
Защо синтетичните горива няма да спасят ДВГ
Терънс Крауфорд се подигра на Топурия след загубата от Гейджи
Джъстин Гейджи прибра 825 хиляди долара бонуси след триумфа над Топурия
UFC Freedom 250 Топурия-Гейджи: Резултати
Генадий Головкин бе приет в "Залата на славата"
Колхицин – старо лекарство, ново сърдечно-съдово показание
Хранителен режим при менопауза
Защо коремът се подува повече преди цикъл?
Първата ваксина, създадена с изкуствен интелект, вече е факт
Коментари
Напиши коментар13:14 | 2 май 2026 г.
Напиши коментар