Клуб от испанската Ла Лига е отправил запитване до Лудогорец за каква сума може да придобие правата на плеймейкъра Петар Станич. По време на кампанията много се пишеше за интерес към сърбина от севилските Бетис и Севиля. Клубът, проявил реален интерес да има офанзивния играч в редиците си, обаче е друг, пише „Тема Спорт“.
Станич бе привлечен в началото на кампанията от разградчани. За него бяха платени 1,8 милиона евро на Бачка Топола. По-рано през трансферния прозорец се е считало, че той има сигурен трансфер в Севиля, но сделката пропада заради промени в спортно-техническия щаб на испанците.
В момента Станич е най-конвертируемият играч на Лудогорец. Нещо повече, той все още е голмайстор за сезона на Лига Европа със 7 попадения (б.а. – с толкова е и Игор Жезус от Нотингам). Ръководството на разградчани му е поставило цена от 10 милиона евро. Предстои да видим дали има клуб, който да ги извади за 24-годишния футболист.
През лятото от Лудогорец като свободни агенти със сигурност си тръгват Сон, Оливие Вердон и Диниш Алмейда, като последният е искан от ЦСКА.








Емануил Йорданов за скандала "Баба Алино", екстрадицията на Мавродиев и Невзоров
Хаджигенов за смяната на ВСС: ГЕРБ на квадрат, само че със зелени чорапи
Везиева за Бюджет 2026: Предпазлив, трябва ни управленска програма
Огнено торнадо може да спасява океаните от нефтени разливи
Шестима убити при стрелба в младежки център в Германия
Брюксел отбелязва независимостта на САЩ с концерт и шоу с дронове СНИМКИ
Турция с нова ракета: защо Западът реагира толкова остро
Грозните исторически корени на напрежението между Полша и Украйна
В Китай направиха ван с лукс на частен самолет и собствена тоалетна
Най-странният автомобилен клаксон е измислен от филмово студио
Новото Audi Q7 дебютира в България
12-годишно момиче спря аварийно кола и спаси майка си на магистрала "Струма"
БФ Борба нареди да бъде извършена проверка относно загиналата състезателка от националния отбор Жанет Немет
Али Юзеир в опасна битка с ирландец по пътя към SENSHI Grand Prix титлата
Фабиан Лорито: Влизам в SENSHI Grand Prix за титлата!
Напрежение в „Александровска“ заради гладната стачка на проф. Милена Шиварова, Здравното министерство разпореди проверка
ББА: Бюджетът на НЗОК трябва да гарантира устойчивост на болничната помощ
Пирогов извърши първата у нас операция на „пеперудено дете“
Внимавайте с котките и недосготвеното месо заради токсоплазмоза
Коментари
Напиши коментар08:17 | 14 май 2026 г.
Напиши коментар