Треньорът на Арда Кърджали Александър Тунчев направи коментар след гръмката победа с 4:0 над Локомотив Пловдив.
"Когато разбрахме, че Локомотив пристига в този вид, първото нещо беше да подходим сериозно към мача. Второто беше да реализираме ранен гол и след това да търсим още попадения. Головете ни липсваха и това ни тормозеше психически. Радостно е, че реализираме четири гола. Имаше ситуации, които можеше да изиграем и по различен начин.
Не сме зависими само от нападателите и това е добре. Нападателите ни са длъжници на отбора и трябва да играят по-силно. Надяваме се на подобрение.
През този сезон направихме нещо страхотно. Радвам се, че ръководството е оценило работата ми. Искаме във всеки мач да се представим добре. Ако постигнем петото място, ще бъде добре за нас", заяви Тунчев.








Единият шофьор от катастрофата при "Челопешко шосе" проявил агресия и пречил на пожарната
Нашествие на марокански скакалци в Сандански и Петрич, обявено е бедствено положение
Обедна прогноза
Украински дронове удариха военна база край Санкт Петербург
Няма измъкване от фронта: Русия изпраща тежко ранени войници обратно в Украйна
Полиция и доброволци издирват второ денонощие 75-годишен мъж
Кара Делевин с тежки самопризнания за секса и дрогата
Каква трябва да бъде температурата в колата през лятото
Девет популярни автомобила продавани на загуба
За какво служи ремъкът със сърце, висящ на колата?
Новите батерии на CATL правят революция с пробег до 1600 км
Сребро за Християн Георгиев в Германия
Почина големият треньор по борба Николай Минчев
Роджър Грейси: Надявам се жиу-жицу никога да не стане олимпийски спорт
Джош Хокит предизвика Алекс Перейра: „Алекс Перейра, искам да направя „чама“ на майка ти“
Нарушената мозъчна пластичност при аутизъм може да е обратима
Кои лекарства за кръвно се понасят по-добре според нов анализ
Таргетна терапия удължава живота при платинум-резистентен рак на яйчниците
Как да се предпазим от хепатит A по време на почивка?
Коментари
Напиши коментар22:16 | 16 май 2026 г.
Напиши коментар