Берое продължава със селекцията преди старта на новия сезон във Втора лига. Старозагорският клуб привлече централния защитник Георги Вълчев, който се превръща в поредното ново попълнение в състава на отбора.

26-годишният бранител пристига от Хебър, където през изминалата кампания взе участие в 21 шампионатни срещи и реализира две попадения. С привличането му Берое продължава да залага на български футболисти, като Вълчев е третият роден играч, който се присъединява към тима през това лято.

От клуба официално представиха новия си футболист, а самият той не скри амбициите си за предстоящия сезон. Защитникът благодари за доверието на треньорския щаб и ръководството и призова привържениците да подкрепят отбора по пътя към изпълнението на поставените цели.

В Берое се надяват, че с опита си и качествата си Вълчев ще помогне за стабилизирането на отбраната в предстоящата кампания, в която тимът ще преследва високи позиции в класирането.