В efbet Национална футболна база „Бояна“ се проведе редовно заседание на Изпълнителния комитет на Българския футболен съюз, на което бяха разгледани и приети решения свързани с дейността на централата.
Членовете на Изпълкома утвърдиха правилниците за организацията и дейността на постоянните комисии на БФС, а в рамките на заседанието се прие годишния финансов отчет на Българския футболен съюз за 2025 г. Одобрени бяха също годишният финансов отчет за 2025 г. на Национална футболна база „Бояна“ , както и докладът на независимия одитор.
Изпълнителният комитет взе решение за създаването на работна група, която да изготви официална позиция на Българския футболен съюз относно необходимите законодателни промени в сферата на спорта, пишат от централата.
Снимка: Официален сайт на БФС








Онколози разкриха коя храна избягват заради риска от рак
4 зодии привличат късмет и изобилие на 24 юли 2026 г.
Късна емисия
Провериха Бургаския залив за нефтени разливи от кораби (+СНИМКИ)
Оливия Родриго с ново гадже
Гени на супермодел: дъщерята на Жизел Бюндхен е нейнa по-млада версия
Руснаците недоволни от избора на Драпати за главнокомандващ на Украйна: Той ни мрази!
Шофьор се опита да влезе в нарисуван тунел
Електрическият Cayenne поддържа темпото на най-големия самолет на света
Всички коли на Tesla получават Starlink
Русия започна да внася бензин... от Индия
Предаването Boec.bg по Bulgaria ON AIR от 1 август – с ново лице и още повече истории от света на бойните спортове
Бен Аскрен: Не знаех дали тялото ми ще издържи шест минути
Нови тежки обвинения срещу братята Тейт: Разсекретени документи разкриват твърдения за изнасилвания и насилие
Канело обяви датата на пенсионирането си
Растителна храна, риба и достатъчно метионин е диетата на дълголетието
Нарушена комуникация в червата може да стои зад хроничния запек
Психология за родители: Първата година – основи на доверието и сигурността
490 000 българи с диабет срещат трудности в лечението
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар