Отегчени и уморени от дългия подготвителен лагер в Анталия се върнаха играчите на шампиона ЦСКА тази вечер. Възпитаниците на Миодраг Йешич заминаха за турския курорт на 2 февруари.

"Лагерът наистина беше малко дълъг. Важното е, че се подготвихме много добре. Имаме още доста мачове до края на сезона и никой в отбора не живее с илюзията, че сме сигурни шампиони", заяви Христо Янев на летище София.

На ядрено-магнитен резонанс ще премине във вторник капитанът на червените Емил Гъргоров-Бадема. Нисичкият полузащитник страда от контузия под коляното през целия лагер. Заради травмата Бадема не взе участие в нито една от контролите на ЦСКА.

"Във вторник ще се разбере каква е контузията му и колко дълго ще бъде извън терена. През последните няколко дни тренирах самостоятелно. Коляното ми е възпалено", сподели с репортерите Гъргоров.

За 17 дни в Анталия ЦСКА изигра 4 контроли. Победи Динамо (Букурещ), завърши равен с Криля Советов и японския ДЖЕФ Юнайтед на Илиян Стоянов и загуби от полския Гроклин.

Наставникът на тима Йешич не пристигна в София, а се прибра до Белград, където ще остане до вторник. В сряда червените са домакини на Рад (Белград) на стадион Българска армия.