Дейвид Мойс се наслади на мечтан домакински дебют начело на Реал Сосиедад, след като неговият тим отнесе Елче с 3:0 на „Аноета” в първи мач от 13-ия кръг и взе трета победа за сезона, с което увеличи актива си на 13 точки.
Карлос Вела се превърна в герой, след като вкара всичките попадения за баските. Още в 3-ата минута той откри след удар с глава, засичайки хубаво подаване на Серхио Каналес.
В 31-ата Чаби Прието изведе отлично мексиканеца, който наказа лошо подредената отбрана на съперника и вкара с удар в далечния ъгъл. Малко след подновяването на играта Вела оформи хеттрика си с хубав изстрел, при който топката се отби и от гредата.
Гостите също имаха добри положения, но ги пропуснаха, докато Сосиедад показа сериозна ефективност за радост на новия си треньор.
„Карлос изигра великолепен мач и направи разликата в мача без съмнение. Много съм доволен от цялостното ни представяне, защото се видя, че потенциалът ни е по-голям и можем да играем много по-добре. Във втори пореден мач не допуснахме гол, а този път демонстрирахме и качества в атака. Не съм доволен от съдийството, защото виждам сериозна разлика между начина на свирене тук и в Англия” коментира шотландецът.







Търсят доброволци за лов на съкровища в пресъхналия Дунав
На 100 метра под Алпите: Строят тайни трезори за милиардери
2000 декара изгоряха в Котленско, има съмнения за умишлен палеж
Панталонът на Джулия Робъртс е идеален за прехода към есента
Нов ВСС, стари проблеми: Има ли зависимости в съдебната система?
Как да привлечете потока на парите според фъншуй
Силен трус разлюля Перу (ВИДЕО)
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
OSCA: забравеният символ на автомобилното изкуство
Защо задната скорост може да вие като развалена прахосмукачка
7 култови спортни коли, които си отидоха без наследник
Олга Попова и Алан Тигиев записаха победа и загуба на Световното по борба
Двубоят Джошуа – Фюри е под въпрос: Надеждата угасва
На този ден: Терънс Крофорд стана абсолютен шампион след нокаут над Джулиус Индонго (ВИДЕО)
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Проф. Юта-Берглер Клайн: GPT-1 антагонистите, използвани при диабет и за отслабване, предпазват и сърцето
Нов ЯМР, скенер и линеен ускорител ще заработят в ИСУЛ от есента
Коментари
Напиши коментар14:46 | 29 ное 2014 г.
14:17 | 29 ное 2014 г.
13:15 | 29 ное 2014 г.
13:14 | 29 ное 2014 г.
Напиши коментар