Гари Невил продължава да чака първата си победа в Примера, след като в 21-ия кръг тимът му направи 1:1 при гостуването си в Ла Коруня на Депортиво.

Това бе 8-ият пореден сблъсък от първенството за Прилепите под ръководството на англичанина, в който отборът не успява да спечели и феновете едва ли са много доволни от случващото се.

Валенсия е на 11-о място с 25 точки, само на 7 над зоната на изпадащите. В същото време галисийците подобриха актива си до 29 точки, като заемат 9-ата позиция, на 4 точки от европейските места.

Домакините могат да съжаляват, че не спечелиха, тъй като водеха на практика до края. Техният голмайстор Лукас Перес откри в 28-ата минута, когато се възползва от отлично подаване на Луис Алберто зад гърба на централните защитници и реализира.

Опитите на Валенсия да стигне до попадение изглеждаше, че нямат да бъдат успешни, когато в 93-ата минута при една центриране Алваро Негредо засече с глава и осигури точката за своя тим.