Голмайсторът и най-добър играч на Евро 2016 Антоан Гризман със сигурност ще остане в Атлетико Мадрид и през следващия сезон, обяви агентът му.
Нападателят направи невероятен турнир с 6 гола и 2 асистенции, като привлече вниманието към себе си, но неговият представител успокои феновете на Дюшекчиите.
„ПСЖ наистина отправи оферта за Гризман, но той на 100% ще остане в Атлетико“ заяви Ерик Ола пред Радио Монте Карло.
Гризман наскоро поднови договора си с испанците до 2021-а година, като клаузата за предварителното му разтрогване бе увеличена на на 100 милиона евро. Той изкара два сезона до момента на „Висенте Калдерон“, като в тях вкара 57 гола в 107 мача и се превърна в един от топнападателите в Европа.
В момента французинът е в почивка, която ще продължи до 4 август, след което ще се включи в подготовката на мадридчани за новия сезон, който се надява, че ще бъде по-успешен от миналия.







Хороскоп за 11 август 2026 г.: Промяна в плановете и неочаквани предложения за зодиите
Има ли "правилен" час за риба? Ето какво показват данните
Рецепта за кекс с узо
Ирина Шейк ще ходи по мачовете на Девин Букър
Кои цветя ни носят късмет и щастие?
Тайван променя тактиката си с танковете Abrams
Китайски завод вдигна на крак военни в Европа
Тези екстри в колите не си струват парите
Mercedes-AMG на съд заради изгаряща емблема
Porsche измисли как да спаси предната броня на колата ви
Даниел Кормие избра победител в евентуален сблъсък между Хабиб и Махачев
Фюри или Джошуа – кой е фаворитът в "Битката на Британия"?
Кристиан Пренга съжалява след загубата от Антъни Джошуа: Можех да го довърша
Двама от борците на ЦСКА тренират с националния отбор
Защо продължителното пътуване влошава хроничната тазова болка при мъжете?
Нова надежда при макулна дегенерация: Иновативна система за продължително лечение
Остра чернодробна недостатъчност след топлинен удар
България е с най-висока честота на вроден сифилис в ЕС!
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар