Депортиво Ла Коруня и Валенсия направиха 1:1 в последния мач от 10-и кръг на Примера дивисион. И двата отбора сякаш не искаха да рискуват да загубят и се задоволиха с точка, макар че определено имаха нужда от 3.

Турчинът Емре Чолак вкара за галисийците в добавеното време на първата част след пас на Хуанфран, но след почивката Родриго успя да изравни за валенсианци.

Тимът от Ла Коруня търсеше по-активно успеха в мача като добро впечатление остави румънецът Флорин Андоне, но гостите съумяха да запазят равенството и да стигнат до точката.

И двата тима обаче остават близо до дъното. Домакините са 17-и с 9 точки и едва 2 победи на сметката си, докато Прилепите са 14-и само с точка повече, но продължават да се представят по-силно навън, след като 7 от точките им са спечелени извън „Местая“.