Пишещите за футбол журналисти в Уелс избраха отново суперзвездата на Реал Мадрид Гарет Бейл за най-добър играч на страната за годината. Той печели приза за четвърти път поред и общо за шести в кариерата си.
Успехът на нападателя не е изненадващ предвид факта, че се превърна в лицето на местния футбол, като бе в основата на сензационния полуфинал на отбора на Евро 2016. Той вкара 3 гола на турнира и вече е само на 3 попадения от рекорда на Йън Ръш от 28.
Интересно е обаче, че футболистите и феновете гласуваха за №1 за полузащитника Джо Алън, който направи също много силна година. Аарън Рамзи пък бе определен за най-добър играч на европейското първенство.
На церемонията снощи националният селекционер Крис Коулман получи специален приз за приноса си към историческото класиране за Топ 4 на Стария континент. Итън Ампаду, който през август дебютира за Екзитър на 15 години, бе избран за най-добър млад футболист.







Централна емисия
Радев: Правителството носи отговорност за договора с "Райнметал"
Младите лекари отново излъгани? Депутатите не се разбраха за увеличението на заплатите (ВИДЕО)
Нетаняху нареди на военните да предприемат незабавни атаки в Газа
Съвет от специалисти: Не слагайте слушалки в гората, за да чуете приближаваща мечка
Mercedes загатна по странен начин за новия Sprinter
7 дизелови автомобила, които работят лесно на газ
Колко често трябва да сменяте антифриза?
Ето още един претендент за най-готина полицейска кола в света
Осем германци са в Перник за съвместни борби
По-добре час по-рано, отколкото две минути по-късно: Усик трябва да спре с бокса
Кои са българските лъвове на арената на SENSHI 29?
Ислам Махачев за преминаването си в полусредна категория: „Сега мога да ям всичко, да се усмихвам и да тренирам“
Какво се променя след 40?
Mенопаузата може да повлияе на паметта и настроението
Част от вродения хипотиреоидизъм остава неразпознат от скрининга
Инфекциите на пикочните пътища и хигиената в кухнята са свързани?!
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар